نکاتی درباره‌ی کسب درآمد از آمازون

چند نکته برای کسب درآمد و موفقیت در فروش آمازون

417

من برای مدت‌زمان بیش از دو سال از برنامه‌ی همکاری در فروش آمازون استفاده کردم و آن زمان موفقیت زیادی در زمینه کسب درآمد از آمازون کسب کردم. درواقع این دومین منبع درآمد من از ۱۵۰هزاردلار درآمدم در سال ۲۰۱۰ بود.

این مطلب ترجمه‌ی مقاله‌ی «بیست نکته که من را به درآمد ۹۰هزاردلار در آمازون رساند» نوشته‌ی کریس گوتری است.

نکاتی از بهترین راه‌های کسب درآمد به کمک آمازون

موضوع موردنظر خود را برای فعالیت انتخاب کنید

در این نوشته من به شیوه‌های واقعی و ملموس که در وب‌سایت خودم از آنها استفاده کردم اشاره می‌کنم، اما به عنوان اولین نکته باید بگویم زمینه و موضوعی که برای فعالیت‌تان انتخاب می‌کنید خیلی مهم است.

من شخصا عاشق محصولات و کلمات کلیدی متمرکز بر محصولات فیزیکی هستم.

اگر کاربرانی دارید که به وب‌سایت شما می‌آیند و دنبال یک محصول خاص می‌گردند که مرتبط با موضوع وب‌سایت شماست، همکاری در فروش آمازون پول بیشتری به شما می‌دهد. استفاده از یک وب‌سایت مانند وبلاگ و فروش محصولات فیزیکی خیلی دشوار است. زیرا افرادی که به آنجا میآیند به دنبال مشاوره در مورد نحوه‌ی کسب درآمد از اینترنت هستند، نه پیدا کردن بهترین گوشی موبایل امسال.

در محتوای سایت خودتان به محصولات مشابه لینک بدهید

حدود نیمی از درآمد من از پیوندهای متنی قرارداده شده در محتوای یک نوشته وبلاگ یا یک برگه مرتبط با آن محصول است.

موثرترین راه برای دریافت کلیک از سوی بازدیدکنندگان، قراردادن لینک‌های متنی ساده اما مرتبط با موضوع نوشته است. مردم به بدنه‌ی محتوا در یک مقاله بیشتر از نقاط دیگر وب‌سایت اهمیت می‌دهند و بیشتر به آن اعتماد دارند. این صحبت من بر اساس داده‌های‌ست که از کاربران جمع‌آوری کرده‌ام.

به تصاویر محصول لینک بدهید

دومین چیزی که در کنار پیوند ساده می‌تواند مفید باشد تصویری از محصولی مرتبط با نوشته‌تان است که به آدرس خرید آن لینک شده است.

حدود ۱۵ درصد از کل درآمد من از آمازون صرفا از طریق این تصاویر لینک‌دار در وب‌سایت‌ام به دست می‌آید.

نکته: به راحتی می‌توانید با استفاده از افزوه‌ی EasyAzon تصاویر کلیک‌خور را به محتوای سایت‌تان وارد کنید.

هرچندبار که ممکن است به Amazon.com لینک بدهید

پیش‌تر اشاره کردم اما می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که متوجه اهمیت لینک درون مقالات وب‌سایت‌تان شده باشید. لینک دادن به محصولات درون محتوای سایت شما بسیار مهم و در میزان فروش شما بسیار تاثیر‌گذار خواهد بود.

من در هر مقاله حدود پنج تا ده لینک به آمازون می‌دهم (در صورتی که مشغول نوشتن بررسی محصول باشم لینک‌های بیشتری خواهم داد)

مقالات بررسی محصول

انجام یک باز‌بینی برای محصولی که مستقیما به محتوای نوشته‌ی شما مرتبط است یک راه آسان برای به دست آوردن کلیک بیشتر است. اما این امر فقط در صورتی که یک بررسی با کیفیت انجام داده باشید می‌تواند تاثیر گذار باشد.

این نوشته درحال توسعه است و نکاتی به آن اضافه خواهد شد…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.